073-7602420  


יצירת סביבת עבודה נוחה עם עיצוב משרדים

 

עיצוב המשרד בצורה פרקטית ונוחה מאפשר לעובדים לעבוד בסביבת עבודה נעימה. מקום העבודה עבור רבים מאיתנו הוא כמעין בית שני ובו אנו מבלים לא מעט שעות ביום יום, לכן על המשרד להיות מעוצב, פרקטי, נוח ומתוכנן היטב. כאשר מדברים על נוחות ועיצוב מדברים על שילוב של שני אלמנטים חשובים בתכנון המשרד שהם משלבים בחירת ריהוט בצורה מקצועית, בחירה נכונה של צבעים, תאורה מתאימה לסביבת העבודה, פריטים עיצוב מגוונים במינון נכון, שמירה על סביבה ירוקה וכך הלאה. על מנת לשמור על אלמנטים אלה ולייצר אווירה עיצובית נכונה במשרד, כיום בעלי משרדים נעזרים במעצבי פנים ואדריכלים המאפשרים להם להגיע לתוצאות מושלמות ולנסות להפיק את המרב מהחלל.

 

סביבה רגיעה במשרד במהלך יום העבודה

 

 

משרד מעוצב עם סביבת עבודה משפחתית

 

 

 

חלוקה נכונה של החלל המאפשרת עיצוב חסכוני

אחד הגורמים החשובים יותר בעת עיצוב ותכנון משרדים הוא – שמירה על מרווח וניצול מרבי של השטח המוקצה לעובדי המשרד. עלויות השכירות של משרדים היא גבוהה, ממש בדומה לשכירות דירה, לכן על בעלי המשרדים לחשוב בצורה פרקטית ולנצל היטב את החלל. תכנון נכון של החלל על ידי בעל מקצוע מומחה יוכל לאפשר לעובדים לעבוד בצורה נוחה מבלי לפגוע בעיצוב הכולל של המשרד ומבלי שהחלל יראה צפוף. לכן, ישנה חשיבת רבה בשילוב מעצב פנים או אדריכלים המומחים בעיצוב ותכנון חללי עבודה קטנים וניצול מרבי של השטח שלכם לטובת חיסכון כספי.

 

 

אז הבנו שחלוקה נכונה של החלל היא קריטית, אבל איך זה עובד?

בתהליך עיצוב סביבת עבודה לא די בחלוקת החלל בצורה נכונה, אלה חשוב גם לשלב אלמנטים בצורה נכונה בחלל כמו – שילוב נכון של תאורה המגדילה את החלל, בחירה נכונה של צבעים, תכנון נכון של תשתיות, בחירת ריהוט משרדי המתאים לגדל ועיצוב החלל ועוד. שמירה על אלמנטים אלו לצד הקפדה על שילב הצבעים והטקסטורות בחלל ייצרו עבור עובדי החברה סביבה נוחה ונימה ויאפשרו להם לעבוד באווירה טובה. כמו כן, עיצוב נכון של המשרד יכול לסייע רבות לתדמית החברה ולרושם הראשוני על לקוחות פוטנציאלים המגיעים למשרד כדי לעשות עסקים ולהתרשם מפעילות החברה.