04-8412196   


כל מה שרציתם לדעת על עיצוב דירות


ההשקעה בעיצוב דירות נראית היטב באופק ונראה כי אנשים רבים מעוניינים לחזור לאחר יום עבודה מתיש עמוס במשימות לבית מעוצב ומרווח לטעמם האישי.


שיפוץ דירה או בנייה מחדש של בית, הוא לא נושא איתו מתעסקים לעיתים קרובות, לכן כאשר מחליטים לעצב דירה, חשוב להיעזר באנשי מקצוע מובילים אשר יבצעו זאת במקצועיות רבה תוך כדי בחירת קו סגנון ייחודי משלכם.


בעולם עיצוב דירות ניתן למצוא סגנונות רבים של עיצובים מרשימים, כך שבחירת סגנון מסוים, ואבזור הבית בטוב טעם, תוכל לגרום לכם לשהייה נעימה בבית ובכלל להרגשה נוחה לכל דיירי הבית.


עיצוב דירות יוקרה


כיצד מתחילים את מלאכת עיצוב דירות?


דבר ראשון מומלץ להיעזר במעצבי פנים או אדריכלים לצורך המשימה, ולהסביר לו את הסגנון והמראה הרצוי גם מבחינת פונקציונליות וגם מבחינת הנראות הכללית שאתם מעוניינים. מבין הסגנונות הרבים תוכלו לבחור את הסגנון הרצוי כמו – מראה כפרי, מראה מודרני עכשווי, עתיק, וינטאג', קו נקי, צבעוני, שילובי צבעים מעניינים ועוד סגנונות אחרים. על מנת לבחור את הסגנון הרצוי, תוכלו לעיין בקטלוגים ומגזינים שונים המיועדים לעיצוב הבית, או להיעזר במעצבי פנים שיתרגמו את המראה הרצוי לעיצוב ממשי בפועל.

עיצוב דירה עם מראה וינטג'


אחרי שבחרתם את הסגנון הרצוי, כעת יש צורך לאבזר את הדירה בריהוט חדש, להחליף את הריצוף או לצבוע את הריהוט הקיים בשיטת "עשה זאת בעצמך", לעיתים לשבור קירות ולהרוס עד לקבלת המראה הרצוי. חשוב לציין כי מדובר בתהליך די מאתגר הדורש מבעלי הבית סבלנות רבה ותכנון מעמיק ומוקפד לאורך כל הפרויקט, לכן נסו להגדיר תקציב מראש, אך בכל מקרה קחו בחשבון שברוב המקרים חורגים מהתקציב שהוגדר מראש, לכן היערכו בהתאם.


עיצוב דירה


האם זה שווה את המאמץ?


בהחלט כן! שינוי מרענן לעיניים, ללא ספק נותן הרגשה פנימית טובה יותר בהרבה, שהרי הבית הוא הטריטוריה הפרטית שלכם והוא אמר לשרת אתכם בנוחות רבה ולתת לכם הרגשה טובה בזמן השהות בו. נכון שמדובר במשימה מורכבת הדורשת אנרגיות רבות, אך לאחר סיום התהליך, תוכלו לחוש נוחות מרבית לצד הרגשה נעימה בביתכם יום יום.