073-7602420  


 עיצוב משרדים ותכנון פנים בישראל

כבר בשנים האחרונות עיצוב משרד נהיה חלק חשוב מאופי חברות ושיקולי עבודה נכונים בחברות גדולות וקטנות. כיום חברה אשר נמצאת בשלבי עיצוב משרדים מבינה שזהו המפתח לתפקוד יעיל של הארגון ויצירת תדמית שמשדרת את ערכי החברה וגישותיה המקצועיות. שימוש בשירותי משרד עיצוב פנים נהיה נפוץ בעיקר במשרדי חברות גדולות המונות מספר רב של עובדים ומאפשרת סביבת עבודה נוחה ומסודרת ככל האפשר לטובת העובדים והמנהלים כאחד.

טובה וצילה גם במגזר העסקי: תכנון מבני תעשייה שונים, תכנון משרדים, עיצוב משרדים ועוד בדגש על עיצוב משרדי הייטק במגוון התחומים למגוון התעשיות. אנו מאמינים ביכולת שלנו לשלב את החזון של בעלי העסק עם החזון אדריכלי שלנו כדי לייצר סביבת עבודה אידיאלית, המשפרת את חיי היום יום ומשתלבת עם כל הערכים הסביבתיים של המשרד עצמו.

     

קטלוג עיצוב משרדים

 

 

עיצוב משרדי עיריית הרצליהעיצוב משרדי עיריית הרצליה

עיצוב אולם מליאה בהרצליהעיצוב אולם מליאה בהרצליה

עיצוב משרדים ארן בקיסריהעיצוב משרדים ארן בקיסריה

עיצוב משרדי חברותעיצוב משרדי חב' קמינריו ביוקנעם

משרדים גדולים עיצוב הצעת עיצוב משרדים במרכז

עיצוב משרדים הייטק בית גלים בחיפהעיצוב משרדי בית גלים בחיפה

עיצוב משרדים open space עיצוב משרדי חב' דשנים בקריית אתא

עיצוב משרדים יוקרתייעיצוב ותכנון משרדים בקריית ביאליק

עיצוב משרדים קטניםעיצוב משרדי חברת בית התעשיינים

  

      

 

משרדים מעוצבים - חשיבות עיצוב סביבת העבודה במשרד

היום מוסכם על הכול כי עיצוב סביבת עבודה תומכת הוא תנאי הכרחי לאפקטיביות העובדים במשרד ומכאן שגם להצלחת העסק. משרדים מעוצבים עם חללים פתוחים לצד מרחבים אישיים ואינטימיים, פינות מפגש וחדרי ישיבות שתוכננו בצורה נכונה, כל אלה תורמים לרווחתו של העובד, מחזקים את הקשר בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין מקום העבודה, משרים אווירה נינוחה על מבקרים ולקוחות מזדמנים ובסופו של יום מקדמים את האינטרס העסקי.

 

שפה אדריכלית שונה בכל משרד עיצוב פנים

לא רק השפה האדריכלית שונה כשניגשים למלאכת עיצוב משרדים או תכנון משרדים – גם הצרכים שונים, ומספר הלקוחות שונה. בבואנו לתכנן משרד ככלל, ובעת עיצוב משרדי הייטק בפרט, אנו רואות לנגד עינינו לא רק את הבעלים, אלא גם את צורכיהם של המנהלים והעובדים הזוטרים – ואפילו את צורכי הלקוחות הפוקדים את המקום. שכן, עיצוב פנים בדרך משמש את החברות בתור אמצעי שיווקי בעל משקל, בהיותו כרטיס הביקור והאלמנט המרכזי ביצירת התדמית של העסק.

 

האתגר שבתכנון אדריכלי ועיצוב משרדי הייטק

בעבודת עיצוב פנים למשרדי הייטק נעשה ניסיון תמידי לנצל את החלל באופן שיביא לידי ביטוי גם את התנופה, היצירתיות והמעוף של תחום ההייטק והעובדים בו: חללים נוחים לעבודה אבל גם לתנועה, לתחושת מרחב וחופש יצירתי.

האתגר הגדול בתהליך עיצוב משרדים הייטק וכן בעת עיצוב פנים למשרד באופן כללי הוא איפוא ההימנעות מהקלישאה: מצד אחד, יש לתכנן וליצור משרד מעוצב בעל חללים ושפה אדריכלית מתאימה ופונקציונלית, שתהיה אופיינית לתחום ונוחה למשתמש – ומצד שני, לייצר זהות ייחודית ובידול באמצעים מקוריים ויצירתיים כמו שימוש בצבעים, זוויות מקוריות או מפלסים מפתיעים.

בין שחלוקת החלל דוגלת בחדרים נפרדים ואינטימיים, ובין שהבחירה ב-open space מתאימה לאקלים המשרדי, משרד מעוצב ויעיל הוא לפעמים מפתח להצלחה.

 

לפרטים צרו אתנו קשר

 

למידע נוסף על עיצוב משרדים:

 עיצוב משרדים open space / תכנון אדריכלי / עיצוב משרד קטן / עיצוב משרד עורכי דין / עיצוב משרדים הייטק/