073-7602420  


עיצוב משרדים יוקרתי

 

 

לעיצוב נכון של משרד יוקרתי יש כמה השפעות. ראשית, כאשר המשרד מעוצב בצורה מפוארת ויוקרתית יש בסגנון העיצובי כדי לגרום למבקרים בו לחוש יראת כבוד כלפי החברה עצמה שזהו משרדה, כמו גם כלפי העובדים ששוהים במשרד. שנית, כאשר המשרד מעוצב בצורה מיוחדת ולא שגרתית יש לכך השפעה כל יעילות העבודה של כלל העובדים. הם עשויים חוש שמנהלי החברה משקיעים רבות בסביבת העבודה וחשוב להם שהעובדים ירגישו בנוח במשך השעות הארוכות שהם מבלים בעבודה.

 

איך מזהים עיצוב משרדים יוקרתי?

ראשית חשוב להבין כי עיצוב משרדים יוקרתי שונה בתכלית מעיצוב פנים של בית או דירה. ישנם צרכים שונים ודרישות שונות וחשוב לדעת מה השקפת העולם של מנהלי המשרד, מכיוון שבמקרים רבים דרך חיים זו יכולה לבוא לידי ביטוי בעיצוב עצמו ולהיות משודרת כלפי חוץ. כאשר מדובר על עיצוב יוקרתי ישנם אלמנטים שנהוג יותר לקחת בחשבון ולשתף בעיצוב עצמו - משטחי שיש, מראות גדולות או גופי תאורה ייחודיים. אסור לשכוח לרגע שהמשרד מהווה תעודת זהות וכרטיס ביקור של החברה ולכן המראה כה חשוב ומהותי.

 אם כך, עיצוב משרדים יוקרתי לוקח בחשבון פרמטרים שונים כמו צרכי המנהלים והעובדים ואפילו של הלקוחות. כאשר לקוח יגיע אל המשרד ויחוש בנוח, או ירגיש שחשבו עליו ועל הצרכים שלו, הוא יהיה נינוח ורגוע לקראת פגישה שיש לו עם מי מהעובדים במשרד. פן נוסף בתחום של עיצוב יוקרתי הוא יצירת שפה עיצובית ייחודית למשרד הספציפי שאותו מעצבים, כלומר שהמשרד לא ייראה כמו עוד הרבה משרדים אחרים שהלקוחות או העובדים עשויים להכיר. ייחודיות העיצוב תיתן לחברה יתרון שיווקי ועסקי על פני חברות העוסקות בתחומים דומים.

 

איך לעצב משרד יוקרתי?

ישנם לא מעט פרטים שצריכים לחשוב עליהם כאשר ניגשים לעצב משרד באופן יוקרתי. למשל, חשוב לתת תשומת לב רבה לחלוקת המרחב והחלל על ידי מחיצות או תאי עבודה. כמו כן חשוב לדעת מהו האזור הציבורי שאליו מגיעים העובדים למפגשים חברתיים או להפסקת צהריים, לבין אזורים עסקיים שהגישה אליהם מוגבלת בשל מידע ממודר או סודי. במידה ויש אזור חיצוני למשרד, כמו מרפסת או גג חשוב גם שם לאפשר עיצוב התואם לאווירה העיצובית במשרד עצמו על מנת לקשר בין שני השטחים, למרות השוני באופיים.

 אפשר לשקול הצבת פריטי ריהוט העשויים עץ מסוגים שונים או צבעים שונים, קניית ציוד משרדי הנחשב למפואר יותר (כסאות או שולחנות עבודה) ולעצב עמדת המתנה ידידותית עם טלוויזיה, עמדת קפה וספות נוחות לשם המתנה נעימה או שהייה נוחה. כל אלמנט שייקח חלק בעיצוב הכולל יתקבל בדרך מסוימת דרך העיניים של מי שיבקר במשרד ולכן אסור לוותר על מתן התייחסות הולמת לכל פרט ופרט, ולכל מקום במשרד כולו.

  .