073-7602420  


עיצוב פנים משרדים

תהליך של עיצוב פנים למשרדים יכול להיות לעיתים תהליך ארוך, המלווה בהמון הכנות הן מצד האדריכלים ומצד בעלי העסק עד להחלטה על דרכי הפעולה ובחירת הסגנון העיצובי המועדף. כל בעל עסק מעוניין לסנכרן בצורה הטובה ביותר את אופי החברה לעיצוב הפנימי של המשרד, כדי לשדר את כל היתרונות והסגולות של החברה עצמה.

 

כיצד נעצב ומאיפה נתחיל?

משרד אדריכלים טובה וצילה בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום של עיצוב פנים למשרדים במבחר סגנונות מותאמים אישית למגוון ארגונים, עמותות, חברות פרטיות וציבוריות, סטארט אפים ועוד הרבה. אנו גאים ביכולות שלנו להתגמש ולהתאים את החזון של בעלי המשרדים עם החזון האדריכלי שלנו כדי לשלב עיצוב פנים למשרד וליצור מרקם עבודה סביבתי, המותאם ובעל נגישות שתשפר את חיי העבודה בכל יום.

 

צפו במגוון הפרויקטים שלנו

 

 

מה ההבדל בין עיצוב פנים למשרד לבין בית או דירה

עיצוב פנים משרדים שונה באופן מהותי מעיצוב של בית או דירה. כאשר מעצבים כל נכס או חלל צריך לחשוב על הייעוד שלו ועל קהל היעד שאמור לבקר שם, ועל פי התשובות לשאלות אלה להחליט על עקרונות עיצוב פנים למשרדים שינחו את התהליך. בנוסף לאלה, ישנן שאלות נוספות שצריכות להישאל ולקבל תשובה - מה גודל המשרד, האם מדובר במשרד של עובד אחד או יותר ומה מעמדם של אלה בחדר. האם המשרד הוא לשימוש העובדים בלבד או שאמורים לבקר בו לקוחות או אורחים ועוד. שאלות אלה הן השלב הראשון בתהליך העיצוב.

 

למה לשים לב בתהליך עיצוב פנים למשרדים?

הדבר הראשון הבולט בדרך כלל הוא החלל של המשרד וגודלו הכללי. בכמה קומות מדובר? האם כל החלל הוא מרחב עבודה אחד או שישנן בו מחיצות כלשהן? חשוב מאד לדעת באיזה תחום עוסקים עובדי המשרד מפני שלתחום זה יש השפעה מכרעת על המראה הסופי של המשרד, המבוסס על העיצוב שייבחר. ישנם עיסוקים הנחשבים בשוק ליותר או פחות יוקרתיים וכמובן שמשרד יוקרתי חייב להיראות יוקרתי גם כלפי חוץ. עיצוב פנים למשרד צריך לשדר מסר מסוים אל הלקוח, האורח או אפילו אל העובד המגיע אליו.

 

גם אזורים הממוקמים מחוץ לכותלי המשרד חשובים על מנת להתאים למשרד עצמו את העיצוב המושלם עבורו. כך למשל המסדרון או המבואה המובילים מהמעלית או חדרי המדרגות אל הכניסה למשרד, חדרי השירותים ואפילו הנוף הנשקף מחלונות המשרד. ייתכן מאד וכל אלה ייקחו חלק בסגנון העיצובי וגם הם יילקחו בחשבון עת יוחלט על הקו העיצובי של המשרד. חשוב מאד לשים לב לכל פרט ופרט מפני שגם לפרטים הקטנים יהיה חלק בתהליך הכולל.

 

עיצוב פנים לחדרים מיוחדים במשרדים

גם כאשר מחליטים על עקרונות העיצוב הכלליים שינחו את תהליך העיצוב של המשרד ישנם מקומות שיש להקדיש עבורם תשומת לב מיוחדת וייתכן והעיצוב שלהם יחרוג מהעיצוב שעליו יוחלט עבור שאר האזורים. מקומות אלה יכולים להיות משרדו של המנהל או המנכ"ל, חדר (או חדרי) הישיבות, עמדת הקבלה או המזכירות, פינת קפה או אזור בו סועדים העובדים את ארוחותיהם וכמובן פינת המתנה לטובת באי המשרד ומבקריו.

 

עיצוב פנים למשרדים לוקח בחשבון פרטים רבים - גובה התקרה, רצפה חשופה או כזאת המונחים עליה שטיחים מקיר לקיר, צבעים של הקירות והדלתות, צבעים ודגמים של כל פריטי הריהוט המשרדי (עמדת מזכירות, שולחנות וכסאות אחידים בכל עמדות העבודה), עציצים, גופי תאורה או עיטורים שונים שייתלו על הקירות וכמובן דלת הכניסה הראשית המובילה אל המשרד - הדלת יכולה להיות עשויה מעץ, מתכת, זכוכית חלקה או מסוגננת ועוד. מומלץ לשלב בתהליך גם את שלטי הגישה המכוונים אל המשרד ובכך ליצור קו עיצובי אחיד החל מקומת החנייה ועד לכניסה אל המשרד.

 

למידע נוסף על עיצוב משרדים עם משרד אדריכלים טובה וצילה - לחצו כאן