073-7602420  


שיפור העיצוב החיצוני של הבית

כולנו אוהבים לשדרג את פנים הבית שלנו. אנחנו משפצים, קונים ריהוט חדש, אקססוריז ועוד. אם יש חלק בבית שאיננו זוכה למספיק תשומת לב הוא החלק החיצוני של הבית. כאשר הדגש הוא על אזור המרפסת והגינה. אז אם אתם מתכננים להשקיע בבית, נשמח לשתף אתכם במספר טיפים לשיפור החלק החיצוני.

 

ריהוט גן איכותי

אם אתם רוצים לנצל את המרפסת, תוכלו בהחלט להוסיף ריהוט גן שרק יוסיף למראה שלה. נדנדה, מערכת ישיבה נוחה ומפנקת, שמשיה, שולחן עץ ועוד. כל אלו רק ישדרגו את המראה ובכלל יספקו לכם אווירה נעימה ונוחה במיוחד בימי הקיץ.

 

עיצוב הגינה

ריהוט גן מתחבר לגינה מעוצבת. על כן, אל תשאירו את הגינה מוזנחת ולא מטופחת. מומלץ להביא איש מקצוע שיתכנן ויבנה את הגינה. בגינה תוכלו לשתול פרחים, עצים וכמו כן לשים דשא סינטטי או דשא רגיל. מעבר לכך, תוכלו גם להוסיף בריכת נוי, פסלים מעוצבים וכל דבר שיכול להוסיף ולשדרג את פינת החמד הקטנה שלכם.

 

villa5-357

 

דק

לא כדאי שכל הגינה תהיה מרוצפת במשטח בטון או תהיה רק עם גינה. אפשר בהחלט להתקין גם דק. הוא יוצר מראה חמים וכפרי. הוא מגיע במבחר של צבעים, סגנונות ודוגמאות. הדק בבסיסו עשוי מסוגים שונים של עץ כמו, איפאה, אורן, טיק ועוד. לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו וכמו כן את התחזוקה המתאימה לו (אין מה להילחץ, שכן מדובר על תחזוקה שאותה ניתן לבצע עם צבע מיוחד המותאם לכך. ניתן להזמין איש מקצוע מטעם החברה שיבצע את צביעת הדק או שניתן לבצע את הפעולה בעצמכם). כדאי להתייעץ עם חברה מנוסה ומקצועית המתקינה דקים. הנציגים שלה כבר יגידו לכם איזה דק כדאי להתקין. על הדק, תוכלו כמובן לשים את ריהוט הגן שלכם או חלק ממנו.

 

אבני פסיעה

למרפסת שלכם, תוכלו להוסיף גם שביל מאבני פסיעה. ניתן לרכוש את אבני הפסיעה ולשלב אותם בגינה המעוצבת שיצרתם, לצד ריהוט הגן שלכם. חשוב לבדוק את גודל האבנים ואת העובי שלהן. שכן אבני פסיעה דקות, עשויות שלא לעמוד בעומסים שונים. חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע בחנות ממנה אתם רוכשים את האבנים הללו.

 

תאורה

מומלץ להתקין תאורה בגינה ובמרפסת עצמה. חשוב שהתאורה תהיה עמידה למים. אם יש לכם אזורים עם הרבה שמש, תוכלו לרכוש גופי תאורה סולאריים שיעשו את העבודה. במרפסת עצמה, יש לדאוג לאור שיהיה מספיק חזק. כך אם תחליטו לשבת במרפסת באחד הערבים או אפילו לארח, תוכלו לעשות זאת ללא בעיה מבלי לדאוג שאין מספיק אור.

 

שורה תחתונה
אנחנו ממליצים בחום להשקיע ולטפח גם את החלק החיצוני של הבית. מדובר על חלק משמעותי שבזכות השדרוגים שהוזכרו לעיל, תוכלו לנצל אותו במקסימום. עלות השדרוגים שהוזכרו עשויה להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים, אך זוהי השקעה משתלמת ממנה אתם וגם משפחתכם רק תהנו.

 

villa5-305